Popularne hotele w Muszynie. Gdzie zarezerwować pokój na kilka dni?

• 26 stycznia 2013 • Komentarze (0)

Muszyna jest jedną z największych rozlewni wód mineralnych w południowej części Polski. Uznawane za miejscowość uzdrowiskową miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów z całej Polski. W tym materiale przybliżymy Wam kilka hoteli, które naszym zdaniem są godne uwagi polskiego turysty.

Gdzie zarejestrować pokoje hotelowe w Muszynie?

Muszyna

fot. flickr.com | aut. ocean2000pl

Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA (ośrodek wypoczynkowy) – ośrodek, który pełni doskonałą bazę wypadową. W okolicy przebiega kilkanaście pieszych i rowerowych szlaków turystycznych. Sam ośrodek oferuje w sumie kilkadziesiąt pokoi 1, 2, 3 i 4-osobowych oraz kilka apartamentowców. Większość dostępnych tutaj pokoi ma dostęp do własnych łazienek, a wszystkie posiadają dostęp do telewizji satelitarnej, radia i telefonu.

Na wyposażeniu obiektu są gabinety odnowy biologicznej – zabiegi na jakie mogą wybrać się klienci GEOVITy to termoterapie, masaże lecznicze, fizykoterapie oraz hydroterapie i kilka innych.

Ceny za nocleg są bardzo przystępne, a posiłki jakie serwuje miejscowa kuchnia mogą być dobrane pod kątem odpowiedniej diety zdrowotnej.

Dla osób, które przyjechały do Muszyny w celach biznesowych czekają dwie sale konferencyjne, w których można organizować szkolenia branżowe, konferencje i spotkania biznesowe.

Cena za nocleg w pokoju jednoosobowym zaczyna się już od 100 zł w górę.

Hotel Activa – popularny, muszyński 3-gwiazdkowy hotel położony między Jaworzynem, a Wierchomlą. Obiekt zapewnia przystępne ceny oraz komfortowe pokoje z dostępem do TV i własnej lodówki. Hotel  zapewnia dostęp do własnej restauracji, pubu oraz kręgielni, na której można skorzystać także ze stołów bilardowych.

Klienci, którzy zdecydują się na zarezerwowanie pokoju hotelowego mogą podziwiać także piękne widoki z kawiarenki lub aktywnie spędzać czas na boisku do siatkówki lub korzystając z hotelowej jazdy na skuterach śnieżnych czy przejażdżki terenowymi quadami.

Ceny są bardzo atrakcyjne jak na jakość obsługi i komfort noclegowy. Za pokój jednoosobowy przyjdzie nam zapłacić od ok. 140 – 200 zł za dobę (w zależności od wybranych terminów).

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Popularne hotele w Muszynie. Gdzie zarezerwować pokój na kilka dni?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Polsce

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.