Podróż na południe kraju. Szukamy komfortowych hoteli w Rzeszowie

• 22 stycznia 2013 • Komentarze (0)

Rynek hotelarski Rzeszowa rozwija się znacznie szybciej niż w porównaniu do innych miastach o podobnej ilości mieszkańców w Polsce. Jeszcze kilka lat temu inwestorzy nie doceniali tego ośrodka, stąd brakowało obiektów noclegowych o podwyższonym standardzie.

hotele w Rzeszowie

fot. flickr.com | aut. feradz

Od czasu kiedy na rzeszowskim rynku pojawiły się zagraniczne sieci takie jak Best Western czy Hilton Garden, miasto zajmuje czołowe miejsce w ogólnopolskich rankingach, a w tym także tym przygotowywanym przez pismo HOTELARZ.

Rzeszów jest popularnym kierunkiem biznesowym i turystycznym przez cały rok kalendarzowy. Osoby spragnione wypoczynku znajdą tutaj hotele ekonomiczne z bliskim dostępem do najpopularniejszych obiektów zabytkowych miasta oraz podziemnej trasy turystycznej. Przedsiębiorcy mogą za to liczyć na hotele o najwyższych standardach, także tych 5-gwiazdkowych.

Hotele o uniwersalnym charakterze. Komfort i przystępna cena w jendym

Senator Gran Via Hotel Rzeszów – jeden z polecanych przez redakcję www.przeglad-hoteli.pl obiekt o doskonałej relacji cena do jakości. 3-gwiazdowy hotel to doskonałe miejsce noclegowe, dla osób, które są przejazdem przez miasto. „Senator” położony jest na peryferiach Rzeszowa, a dokładnie – w miejscowości Olchowa.

Elementami, które wyróżniają hotel od konkurencji jest atrakcyjna cena, profesjonalna obsługa hotelarska oraz nowocześnie wyposażone i zaprojektowanie pokoje z dostępem do bezprzewodowego internetu. Na miejscu klienci mogą skorzystać także z sali konferencyjnej, kącika biznesowego, w którym goście biznesowi mogą skorzystać z ksera i faksu. Senator Gran Via w cenie pokoju zapewnia miejsce parkingowe na terenie hotelowym, a także wiele udogodnień rekreacyjnych, a w tym saunę, jacuzzi oraz salę kominkową.

Park Hotel & Wellness Rzeszów – popularny, 3-gwiazdkowy hotel z własnym solarium, spa, siłownią i salą fitness. Obiekt wyposażony jest w kilkadziesiąt klimatyzowanych pokoi z mini-barami o dostępem do sieci. Co ważne – w cenie noclegu otrzymujemy dostęp do siłowni, sali aerobikowej i sauny. Ceny za pokój jednoosobowy zaczynają się już od 150 zł za noc.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Podróż na południe kraju. Szukamy komfortowych hoteli w Rzeszowie, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Polsce

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.