Nocleg w Amsterdamie. W poszukiwaniu taniego hotelu w stolicy Holandii

• 21 września 2012 • Komentarze (0)

Amsterdam to aglomeracja, którą każdego roku odwiedza kilka milionów turystów. Miasto charakteryzuje dość zróżnicowany rynek noclegowy, dlatego oprócz tradycyjnych mieszkań, pokojów w pensjonatach znajdziemy tutaj wiele hoteli o akceptowanych dla polskiego turysty cenach, jak i te luksusowe o najwyższym standardzie.

Amsterdam

fot. flckr.com | aut. ardenswayoflife

Stolica Holandii to miejsce, które tętni życiem przez cały rok, dlatego możliwości hotelowe są ograniczone. Jeśli nie zarezerwujemy hotelu odpowiednio wcześnie, może się okazać, że będziemy zmuszeni do spędzenia kilku nocy poza centrum miasta lub w obiektach oddalonych od Amsterdamu o kilka kilometrów.

Tanie hotele w Amsterdamie. Gdzie spędzić noc?

Westcord Art Hotel Amsterdam 4 Stars – ten poło żony o 5 min. drugi samochodem od centrum Amsterdamu hotel to doskonała baza wyjazdowa dla wielu turystów. Odwiedzający ten obiekt goście podkreślają, że głównym powodem, dla którego warto się tutaj zatrzymać są dobrze urządzone, komfortowe pokoje oraz cena. Dwie osoby mogą spędzić tutaj noc za ok. 450 zł, co wydaje się być bardzo atrakcyjną ofertą.

Hotel Casa 400 – położony blisko stacji metra 3-gwiazdkowy hotel to ceniony, nowoczesny obiekt, który zapewnia miłą, wielojęzyczną obsługę oraz doskonałe ceny. Na gości czekają czyste pokoje, bezpłatny dostęp do sieci, dobrze wyposażony mini bar, a także przestronne łazienki z kabinami prysznicowymi i wannami.

Hem Hotel Amsterdam – prawdopodobnie najpopularniejszy hotel Amsterdamu. Położony w zacisznej dzielnicy miasta obiekt cieszy gości niskimi cenami i dobrze wyposażonymi pokojami. Za pokój dwuosobowy zapłacimy już ok. 200 zł za dobę.

Remco Hotel Amsterdam City West – tani, 3-gwiazdkowy hotel nieco oddalony od centrum stolicy. Uważany za jedną z najlepszych alternatyw dla przecenianych obiektów noclegowych w sercu miasta szybko zyskał uznanie wśród turystów odwiedzających Amsterdam. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim na wielojęzyczna, doskonała obsługa, czyste pokoje oraz okolica pełna kafejek, restauracji, sklepów i barów.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 0.0/5 (0 ocen)

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Europie i na świecie

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.