Jak wygląda rynek hotelarski w Toruniu?

• 29 września 2012 • Komentarze (0)

Toruń to jedno z najpopularniejszych miast turystycznych w kraju. Atrakcje jakie można podziwiać w tym mieście sięgają nawet XII wieku, a to dzięki oszczędnym manewrom wojskowym jakie były tutaj prowadzone w okresie II wojny światowej.

Większość najciekawszych obiektów nie ucierpiała od żołnierskich kul; w efekcie Toruń jest nader autentyczny, a to główny powód, który ściąga tutaj tysiące gości o każdej porze roku. Duża popularność pozwoliła na rozwinięcie Toruniowi doskonałej bazy noclegowej, dzięki czemu miejscowe hotele mogą przyjąć naprawdę dużą ilość odwiedzających i zagwarantować przy tym atrakcyjne ceny.

Przegląd bazy noclegowej

rynek hotelarski Toruń

fot. flickr.com | aut. Ainunau

Rynek hotelarski w mieście Mikołaja Kopernika pozwala na zakwaterowanie w obiektach o wyższym i niższym standardzie. Dla większości hoteli jakie znajdziemy w tym miejscu charakterystyczne są standardy na poziomie 3-gwiazdek, ale turyści mogą spędzić noc także w tych 2 i 4-gwiazdkowych. Klasa klientów biznesowych z pewnością nie będzie zadowolona z braku hotelu o 5-gwiazdkowym, najwyższym standardzie.

Najpopularniejsze Hotele w Toruniu

Hotel Filmar – 4-gwiazdkowy, jeden z najpopularniejszych i najbardziej komfortowych obiektów w Toruniu. Hotel zapewnia przeszło 150, nowocześnie urządzonych i zaprojektowanych pokoi. Wszystkie posiadają ręczne sterowane klimatyzacje oraz bezpłatne połączenie z Internetem. Na gości czeka salon fryzjerski, warsztat florystyczny, a także luksusowa restauracja oraz charakterystyczny, urządzony w nadmorskim stylu bar. Przy tym komforcie, cena za nocleg jest stosunkowo niska – za dobę zapłacimy już od 200 zł w zwyż.

Hotel Retman – 3-gwiazdkowy hotel w Toruniu o doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut od Rynku Staromiejskiego. Obiekt położony jest w zabytkowej kamienicy i łączy w sobie klasyczny styl z nowoczesnymi udogodnieniami. Na gości czekają pokoje wyposażone w drewniane, doskonale wykonane meble. Każdy z pokoi ma w wyposażeniu dostęp do sieci, telewizję, telefon. Na piętrze zlokalizowano restaurację serwującą polską kuchnię. Z całą pewnością, w cenie ok. 150 zł za noc nie znajdziemy w Toruniu lepszego obiektu.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Jak wygląda rynek hotelarski w Toruniu?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Polsce

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.