Spędzamy noc w Londynie. Jaki hotel wybrać?

• 24 września 2012 • Komentarze (0)

Stolica Wielkiej Brytanii to jedna z największych aglomeracji europejskich, na obszarze której wyrósł pokaźny rynek branży hotelarskiej. Licząca przeszło 12 mln metropolia jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów i biznesmenów z całego świata, dlatego nie brakuje tutaj luksusowych apartamentowców, ale miasto zapewnia także wiele atrakcji dla turystów, którzy mogą spędzić tutaj noc za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Najpopularniejsze hotele klasy średniej i wyższej w Londynie
Londyn

fot. flickr.com | aut. Doug Knisely

The May Fai – jeden z luksusowych, 5-gwiazdkowych hoteli położonych w centrum Londynu. Na gości czeka najwyższej jakości standard wyposażenia i obsługi. Pomoc hotelowa udziela kompletnych informacji turystycznych, ale na życzenie zorganizuje także wycieczkę po stolicy.

Na terenie całego obiektu goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do sieci. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, a łóżka przypominają włoskie, starannie dobre wzornictwo. Co ciekawe – hotel może pochwalić się także dużym, dobrze wyposażonym centrum biznesowym, ale zawiedzione mogą być osoby zmotoryzowane, ponieważ hotel nie posiada własnego parkingu.

Central Park Hotel – 3-gwiazdkowy, jeden z najchętniej wybieranych hoteli turystycznych w Londynie. Obiekt położony jest w bliskim sąsiedztwie Hyde Parku, w mieszkalnej, pełnej zieleni dzielnicy. Zdaniem gości obsługa hotelowa jest uprzejma i chętnie służy pomocą w wyborze miejscowych restauracji, pubów i dyskotek. Na odwiedzających czekają 294 schludne pokoje, w których nie brakuje telewizji kablowej, telefonu i sejfu. Zawiedzeni mogą być internauci, ponieważ za dostęp do sieci pobiera się opłatę w wysokości 12 funtów.

Najtańsze hotele w Londynie

Gower House Hotel London – tani, ale na tle pozostałych obiektów w swojej cenie zapewnia bardzo dobry komfort. Hotel zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie dzielnic British Museum i Soho, dlatego doskonale nadaje się jako punkt wypadowy do zwiedzenia stolicy Wielkiej Brytanii. Cena za pokój dwuosobowy zaczyna się od 200 zł.

Astor Court Hotel – hotel o nieco wyższym standardzie, ale przy zachowaniu nadal atrakcyjnych cen. 3-gwiazdkowy obiekt położony jest w zabytkowej rezydencji w centrum Londynu. Ceny za pokój dwuosobowy zaczynają się jednak dopiero od 100 funtów.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Spędzamy noc w Londynie. Jaki hotel wybrać?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Europie i na świecie

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.