Wybieramy spośród komfortowych hoteli w Łodzi

• 28 września 2012 • Komentarze (0)

Jeszcze kilkanaście lat temu Łódź było miastem zaliczanym do największych przedstawicieli segmentu przemysłowego centralnej Polski. Stolica województwa łódzkiego to dziś jednak także duży ośrodek turystyczny, kulturalny i edukacyjny, który każdego roku chętnie odwiedzają tysiące podróżnych z kraju i Europy.

Łódź może pochwalić się dość dobrze rozwiniętym rynkiem noclegowym, bo na terenie miasta zlokalizowano przeszło 15 hoteli ze średniego i wyższego segmentu. W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć Wam nieco wybór i wskazać na hotele, które cieszą się tutaj najlepszą opinią wśród turystów.

Komfortowe i tanie łódzkie hotele

Łódź

fot. flickr.com | aut. kams90

Grand Hotel Łódź – 3-gwiazdkowy hotel położony w centrum Łodzi, przy tzw. najdłuższej ulicy w Europie, tj. ul. Piotrkowskiej. Obiekt udostępnia swoim gościom sześć sal konferencyjnych oraz kompletne centrum biznesowe otwarte przez całą dobę. Do dyspozycji gości oddano przeszło 80 klimatyzowanych pokoi oraz 7 apartamentów wyposażonych we własne łazienki, telewizor, radio oraz telefon w pokoju i łazience. Na terenie całego obiektu klienci mogą skorzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego dostępu do sieci. Grand Hotel zapewnia wysoką jakość obsługi, duże, przestronne pokoje przy niewygórowanych cenach.

Za pokój jednoosobowy bez śniadania zapłacimy już ok. 200 zł za noc.

Qubus Hotel Łódź – 3-gwiazdkowy, jeden z najbardziej komfortowych hoteli położonych w Łodzi. Na obiekt składa się siedemdziesiąt osiem klimatyzowanych pokoi z bezprzewodowym dostępem do sieci, telewizją kablową, radiem i telefonem stacjonarnym. Część z nich wyposażona jest dodatkowo w sejfy, minibary oraz dotykowe panele komputerowe.
Zagraniczni turyści podkreślają, że głównym powodem, dla których zatrzymują się w Qubus Hotel jest wielojęzyczna, serdeczna obsługa oraz stosunkowo niskie ceny w swojej klasie.

Wielu klientów biznesowych docenia także zaplecze konferencyjne, w skład którego wchodzi sala spotkań na kilkadziesiąt osób oraz jej kompletne wyposażenie, a w tym m.in. tablice flipchart, telewizor LDF, dostęp do sieci, wysokiej jakości system audio oraz rzutnik i komputer stacjonarny.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Wybieramy spośród komfortowych hoteli w Łodzi, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Polsce

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.