Hotele w Stambule. Tanio i komfortowo?

• 29 września 2012 • Komentarze (0)

Stambuł to nie tylko najludniejsze miasto Turcji, ale i ostoja większości turystów przybywających do południowo-zachodniej Azji. Mnóstwo atrakcji turystycznych, szeroki dostęp do morza Czarnego, Śródziemnomorskiego i Marmara ściąga każdego roku setki tysięcy gości z całego świata.

Stambuł to także jeden z najszybciej rozwijających się ośrodków na świecie, dzięki czemu rynek hotelarki może pochwalić się tutaj potężnym zapleczem i szeroką ofertą. W tym artykule przedstawiamy najpopularniejsze hotele na każdą kieszeń.

Tanie hotele w Stambule

Stambuł

fot. flickr.com | aut. callejero

Vizon Hotel – 4-gwiazdkowy hotel o doskonałej lokalizacji. Z położonego w samym centrum stolicy Turcji obiektu w kilka minut można dojść do centrum Cevahir, pałacu Topkapi oraz Meczetu Sulejmana Wspaniałego oraz wielu innych miejsc. Hotel Vizon to idealne połączanie komfortu oraz dobrych cen. Na gości czeka całodobowa obsługa, bar, restauracja, fińska łaźnia, pralnia, kantor, basen oraz wiele innych udogodnień, których na dobrą sprawę trudno się doliczyć. Odwiedzający hotel goście cenią sobie pomoc portierską oraz możliwość zorganizowania wycieczki na terenie Stambułu. Vizon Hotel to także wspaniałe miejsce dla osób, które trafiają do tego miasta z powodów biznesowych. Obiekt dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi z pełnym osprzętem audio i wideo.

Wszystkie pokoje urządzone są w stylu klasycznym, na trudno doszukiwać się tutaj jakichś konkretnych wpływów architektonicznych. Ceny za noc w pokoju jednoosobowym ze śniadaniem zaczynają się tutaj już od 350 zł, co czyni ten hotel jednym z najatrakcyjniejszych w centrum Stambułu.

Sude Konak Hotel – ciekawa, również 4-gwiazdkowa alternatywa dla hotelu Vizon.

Hotel położony jest w centrum miasta, skąd łatwo trafić do miejskiego muzeum archeologicznego i łaźni. Z zewnątrz obiekt przypomina tradycyjną zabudowę amerykańską, a w wewnątrz niczym nie różni się od europejskich obiektów tego typu. W ofercie Sude Konak wchodzi 39 klimatyzowanych pokoi z urokliwym widokiem na miejską panoramę. Na wyróżnienie zasługują doskonałe łóżka oraz zlokalizowany na dachu taras. Koszt pokoju jednoosobowego na jedną noc zaczyna się od 480 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Hotele w Stambule. Tanio i komfortowo?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Europie i na świecie

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.