Jak wygląda rynek hotelarski w Rzymie?

• 23 września 2012 • Komentarze (0)

Wieczne Miasto to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego weekendu o każdej porze roku. Niestety, z tego względu lokalne hotele pękają w szwach i trudno o znalezienie wolnego pokoju za rozsądne pieniądze. W tej publikacji przedstawiamy najlepsze naszym zdaniem propozycje hotelowe na jakie możecie sobie pozwolić odwiedzając Rzym.

Segment średni i wyższy, czyli komfortowy nocleg w Rzymie

Rzym

fot. flickr.com | aut. Jeff Cooney Photography

Exedra, A Boscolo Luxury Hotel – jeden z najlepszych i zarazem najdroższych hoteli na jakie turysta może sobie pozwolić w Rzymie. 5-gwiazdkowy obiekt zlokalizowany jest w centrum miasta, w okolicy Piazza della Repubblica-rome oraz Plazzo Massimo alle Terme. Hotel zapewnia swoim gościom dostęp do ekskluzywnej restauracji, salonu klubowego oraz centrum konferencyjno-biznesowego. Wszystkie pokoje mają dostęp do darmowego i bezprzewodowego Internetu. Wśród świadczonych usług znajdziemy organizację wycieczek objazdowych po Rzymie, usługi tłumacza oraz profesjonalną obsługę portierską. Udogodnień dla odwiedzających jest jednak znacznie więcej, a w tym m.im. pralnia, wielojęzyczny personel oraz urokliwy taras na dachu hotelu.

Quality Hotel Rouge Et Noir Roma – to 4-gwiazdkowy hotel, nieco oddalony od serca Rzymu. Położony w dzielnicy Tiburtina obiekt gwarantuje całodobową obsługę, kilka sal konferencyjnych oraz kompletne zaplecze biznesowe. W hotelu znajdziemy bar, basen, salonik klubowy oraz restaurację. Pokoje dostępne dla gości są doskonale wyposażone. W wyposażeniu są łazienki z osobnym prysznicem i waną, a także suszarki do włosów, bidet i wiele innych. W pokojach jest możliwość wykupienia dostępu do sieci.

Najtańsze hotele w Rzymie

Palma Residence Rome – za tym hotelem przemawia cena, dobra lokalizacja, a także stosunkowo dobrze wyposażone pokoje z klimatyzacją oraz bezprzewodowym dostępem do sieci. Turyści cenią ten obiekt także za serdeczną obsługę oraz wysoką dbałość o utrzymanie czystości.

Hotel American Palace Eur Rome – jedna z najchętniej wymienianych alternatyw dla luksusowych apartamentów w Rzymie. Goście z całej Europy chwalą doskonałą lokalizację w centrum Wiecznego Miasta i namiastkę luksusu w dobrej cenie. Za pokój dwuosobowy zapłacimy już od 180 zł za noc.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Jak wygląda rynek hotelarski w Rzymie?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Europie i na świecie

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.