Rynek hotelarki w Katowicach

• 19 września 2012 • Komentarze (0)

Katowice to miasto, które nadal trudno uznać za miejsce atrakcyjne turystycznie. Większość osób, które przyjeżdża tutaj z różnych części Polski robi to głównie w celach biznesowych. Chociaż miejscowe władze starają się podnieść wizerunek tej przemysłowej aglomeracji prezentując m.in. nowoczesną architekturę, to Katowice słyną na świecie z miejsca, u podstaw którego leży branża górnicza.

W efekcie rynek hotelarski nie jest tutaj rozwinięty w jakiś szczególny sposób, ponieważ nie ma tutaj dużego zapotrzebowania na luksusowe noclegi. Dla osób, które jednak zdecydują się na podróż do Katowic prezentujemy najpopularniejsze i najbardziej komfortowe hotele.

Tanie hotele w Katowicach

Katowice

fot. flickr.com | fot. DrabikPany

Hotel Angelo Katowice – 4-gwiazdkowy, komfortowy hotel o doskonałym położeniu. Znakiem firmowym tego obiektu są nowoczesne, modernistyczne wnętrza. W pokojach znajdziemy minibary, plazmowe telewizory, odtwarzacze DVD oraz elektryczne czajniki. Na gości czekają przestronne łazienki z podwójnymi kabinami prysznicowymi. Na każdym z pięter znajdują się apartamenty z doskonałym zapleczem biznesowym.

Osoby, które zdecydują się na nocleg w tym hotelu mogą skorzystać także z chwalonej w mieście restauracji Sunlight, centrum fitness i kilku sal konferencyjnych, a to doskonała propozycja dla osób, które szukają obiektu zapewniającego komfortową pracę oraz wyszukane warunku do wypoczynku.

Quality Hotel Silesian – stosunkowo tani, 3-gwiazdkowy hotel o wysokim komforcie. Jeden z najpopularniejszych obiektów noclegowych na terenie Katowic, a to głównie ze względu na bliskie położenie przy autostradzie A4, która prowadzi do Krakowa. Hotel oferuje pokoje przystosowane do klasy biznesowej i turystycznej. W standardzie są telewizory z płaskimi ekranami, niewielkie biurka do pracy, bezpłatny dostęp do Internetu, a także klimatyzatory oraz łazienki z kabinami prysznicowymi. Na parterze goście mogą skorzystać z basenu, siłowni, sauny oraz jacuzzi – wszystkie świadczone przez nie usługi są bezpłatne. To prawdopodobnie najlepsza propozycja dla osób, które nie chcą przepłacać za nocleg w podróży do Krakowa.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Rynek hotelarki w Katowicach, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Polsce

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.