Podróż do Barcelony. W jakim hotelu zarezerwować pokój?

• 23 września 2012 • Komentarze (1)

Barcelona to drugie co do wielkości miasto położone w Hiszpanii i prawdopodobnie najchętniej odwiedzany ośrodek w kraju. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim profesjonalnemu zapleczu noclegowemu, z którego mogą skorzystać turyści przyjeżdżający tutaj w celach rekreacyjnych oraz biznesowych.

Barcelona

fot. flickr.com | aut. twicepix

Oferta hotelowa w Barcelonie jest dość zróżnicowana, dlatego zadowoli zarówno osoby szukające możliwie taniego noclegu, jak i tych, którzy oczekują profesjonalnej obsługi oraz najwyższych standardów. Za noc zapłacimy od 60 do nawet 2400 zł za noc.

Klasa hoteli o średnim i wyższym standardzie

Większość osób, które przyjeżdża do stolicy Katalonii wybiera się do Dzielnicy Gotyckiej, a tutaj zlokalizowano kilka komfortowych hoteli 3-gwiazdkowych oraz hosteli o przeciętnym standardzie.

Na wyróżnienie zasługują stosunkowo niedrogie hotele 4-gwiazdkowe, a w tym m.in. usytuowany w pobliży Rady Miejskiej hotel Gran Hotel Barcino, który cieszy przede wszystkim dobrym wyposażeniem pokoi, doskonałą kuchnią oraz przystępną lokalizacją. Ciekawą propozycją jest także urokliwy hotel Neri H&R, który łączy w sobie tajemniczą architekturę sprzed kilku wieków oraz nowoczesne wzornictwo na czele z pokaźnym tarasem usytuowanym na dachu obiektu oraz charakterystycznymi malowidłami ściennymi.

Tanie hotele

  • Hotel Santa Marta Barcelona – to położony w centrum Barcelony Hotel, który oferuje schludne i czyste pokoje za stosunkowo niewielkie pieniądze. Wszystkie, tj. przeszło 60 pokoi dostępne dla odwiedzających są wyposażone w system ogrzewania, klimatyzację oraz własną łazienkę. Na uznanie zasługuje bardzo dobre położenie, tuż przy głównych zabytkach miasta oraz uprzejmy, posługujący się językiem angielskim personel.
  • Medium Abalon Hotel Barcelona – prawdopodobnie najtańszy hotel w Barcelonie. Wyróżnia go bliskie sąsiedztwo kościoła Sagrada Familia oraz szybki dostęp do komunikacji miejskiej i metra. Pokoje nie wyróżniają się niczym specjalnym. Jest czysto, schludnie i tanio, ponieważ cena za dwuosobowy pokój zaczyna się już od 25 euro.
VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Podróż do Barcelony. W jakim hotelu zarezerwować pokój?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Europie i na świecie

Komentarze (1)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

  1. Gaweł pisze:

    Byłem w Barcelonie na delegacji, miasto oczywiście piękne i pełne swojego uroku. Jeśli chodzi o hotel, nocowałem w Santa marta barcelona – przyzwoity poziom, bardzo dobra, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy obsługa. mgoę śmialo polecic.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.