Wakacje w Dublinie. W jakim hotelu warto się zakwaterować?

• 29 września 2012 • Komentarze (0)

Dublin to największe, położone na wschodnim wybrzeżu Zielonej Wyspy miasto Irlandii, a przy tym stolica kraju. Ten dynamicznie rozwijający się ośrodek to miejsce spotkań klasy biznesowej i jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych na północy Europy.

Dublin może poszczycić się doskonale rozwiniętą branżą hotelarską, ponieważ noc można tutaj spędzić już za ok. 150 zł, ale za najbardziej komfortowy pokój przyjdzie nam zapłacić przeszło 1500 zł.

Polecane przez www.przeglad-hoteli.pl hotele w Dublinie

Dublin

fot. flickr.com | aut. féileacán

Maldron Hotel Tallaght – 3-gwiazdkowy hotel położony w zachodniej części miasta, w okolicach The Square i Citywest Business Park. Obiekt dysponuje 120 pokojami o wysokim standardzie jak na swoją klasę. W wyposażeniu są sejfy na drobny sprzęt, niewielki balkon z widokiem na Dublin i pobliski ogród. Klienci mogą skorzystać z osobnych łazienek, w których znalazły się bezpłatne przybory toaletowe, suszarka do włosów i duże lustro. W standardzie pokojowym jest także telefon, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Maldron Hotel Wallaght włącza w swoją ofertę dużą restaurację, kawiarenkę oraz niewielki sklep spożywczy. Do dyspozycji klientów jest również bar z zimnymi drinkami oraz obsługa hotelowa, która pomaga w organizacji wycieczek, bankietów i imprez biznesowych w sali konferencyjnej. Za podstawowy pokój jednoosobowy zapłacimy już ok. 300 zł (bez śniadania).

The Plaza Hotel – 4-gwiazdkowy, luksusowy hotel położony w okolicy Civic Theatre i Village Green. The Plaza Hotel jest uważany za jeden z najlepszych obiektów w Dublinie w swojej cenie. Przez turystów ceniony jest za wiele udogodnień rekreacyjnych, ale na trwałe wpisał się także do krajobrazu noclegowego klasy biznesowej. Osoby, które wyjeżdżają do stolicy Irlandii w celach służbowych nie będą zawiedzione dużą, dobrze wyposażoną salą spotkań oraz bezpłatnym dostępem do sieci na terenie całego obiektu. W tej klasie na wyróżnienie zasługuje także strzeżony, ale nieodpłatny parking hotelarski oraz możliwość łatwej wymiany waluty w recepcji.

Pokoje dostępne dla gości urządzono w sposób klasyczny, ale trudno zarzucić im brak stylu. W ich wyposażeniu znajdziemy plazmowe telewizory, bezpłatną prasę, Internet oraz biuro do pracy. Za noc w hotelu Plaza zapłacimy już niecałe 350 zł.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena: 5.0/5 (1 ocena)
Wakacje w Dublinie. W jakim hotelu warto się zakwaterować?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria: Hotele w Europie i na świecie

Komentarze (0)

Wypis URL | Kanał RSS dla komentarzy

Bądź pierwszy i skomentuj tę publikację.

Wyraź swoją opinię
Chcesz mieć własną miniaturę w komentarzu? Zarejestruj się na Gravatarze.